Wirtualny pracownik dla Twojej kręgielni

KREGIELNIA24

Kręgielnia rezerwacje online 24/7

Jak zadbać o obsługę Klienta? Jak usprawnić procesy zarządzania kręgielnią w świetle dynamicznie zmieniających się warunków?

W Kregielnia24.pl stworzyliśmy rozwiązanie szyte na miarę. Jest nim wirtualny pracownik – multizadaniowy, dostępny 24h przez 7 dni w tygodniu.
Z jednej strony dba o pozytywne doświadczenia Klienta, a z drugiej o optymalizację kosztów prowadzenia kręgielni. Stworzony w odpowiedzi na realne potrzeby właścicieli kręgielni oraz w zgodzie z trendami w zakresie obsługi Klienta i prowadzeniu biznesu on-line.

Co robi wirtualny pracownik?

Do podstawowych obowiązków wirtualnego pracownika stworzonego w ramach systemu Kregielnia24.pl należy:


  • obsługa wizytówki kręgielni w internecie, w tym informowanie o promocjach i wydarzeniach,
  • przyjmowanie rezerwacji on-line od Klientów przez całą dobę,
  • potwierdzanie rezerwacji poprzez wysyłkę automatycznych powiadomień SMS,
  • informuje klienta o anulowanej rezerwacji,
  • aktualizowanie grafiku,
  • przyjmowanie płatności on-line,
  • tworzenie katalogu Klientów,
  • generowanie raportów dla osób zarządzających kręgielnią pod kątem prowadzenia bieżących analiz ruchu w kręgielni.

Wirtualny pracownik powstał aby odciążyć Ciebie i Twój personel od rutynowych, często żmudnych czynności. Ciągłe wiszenie na telefonie aby potwierdzić rezerwację czy ciągłe poprawianie grafiku w excelu odchodzą w zapomnienie. Wirtualny pracownik zapewni automatyzację codziennych czynności, przez co personel może skupić się na bardziej rozwojowych zadaniach w zakresie budowy oferty czy promowania biznesu on-line.

Jak działa wirtualny pracownik?

System Kregielnia24.pl jest niezwykle prosty i intuicyjny w obsłudze. Aby go uruchomić wystarczy tak naprawdę komputer lub telefon z dostępem do internetu. System może być obsługiwany przez każdego pracownika kręgielni z dowolnego miejsca, o dowolnym czasie. Co ważne, wirtualny pracownik szybko się uczy. Istnieje więc możliwość rozwoju zakresu funkcjonalności w oparciu o nowe potrzeby managerów oraz właścicieli kręgielni.

Pracownik na miarę XXI wieku

Wirtualny pracownik dba o pozytywne doświadczenia Klientów. Dzięki możliwości rezerwacji on-line, Klient może wybrać datę, godzinę, tor, co znacznie wpływa na poprawę komfortu i oszczędność czasu (nie musi stać w kolejce). Co ważne, zwiększa poczucie bezpieczeństwa. Wirtualny pracownik dba również o doświadczenia właścicieli i pracowników kręgielni. System Kregielnia24.pl uwzględnia dynamiczny charakter pracy, przez co jest dostępny przez cały czas z dowolnego miejsca i urządzenia. Pozwala zwiększać efektywność procesu prowadzenia kręgielni, jednocześnie optymalizując koszty działalności. Wirtualny pracownik dla kręgielni wpisuje się więc w najbardziej aktualne trendy w zakresie obsługi Klienta, automatyzacji procesów, pracy zdalnej.

Shape Shape
Laptop Shape
KREGIELNIA24

Na urządzeniach mobilnych

Twoja praca jest dynamiczna i wymagająca. Wiemy o tym, dlatego wszystkie możliwości systemu są dostępne na Twoim telefonie lub tablecie. Kregielnia24 jest zawsze pod ręką.

Utwórz darmowe konto

Zarządzanie kręgielnią w jednej intuicyjnej aplikacji.
Z K24 prowadzenie kręgielni będzie dużo łatwiejsze!

Umów się na 30 min prezentację już dziś