Wsparcie dla menedżera kręgielni

KREGIELNIA24

Wsparcie dla menedżera kręgielni

Zarządzanie kręgielnią to bardzo kompleksowy proces. Na co dzień wymaga podejmowania decyzji o charakterze strategicznym, ale i wykonywania wielu operacyjnych zadań. Czasem ciężko to pogodzić. Jak jako menedżer kręgielni możesz sobie z tym poradzić? Jak możesz usprawnić pracę kręgielni, jednocześnie wprowadzając obsługę klienta na wyższy poziom?

Odpowiedź na te wszystkie pytania jest tylko jedna – system rezerwacji dla kręgielni. Kregielnia24.pl to program, który umożliwia kompleksowe zarządzanie lokalem. Powstał z myślą o wsparciu menedżerów kręgielni w codziennej pracy i automatyzacji większości procesów. Jego ogromną zaletą jest jednocześnie wpływ na większą satysfakcję klientów. Sprawdź jak działa!

1: Rezerwacje online

Program dla kręgielni umożliwia dokonanie rezerwacji toru w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca. Funkcjonalność ta sprawia, że w zasadzie nie musisz poświęcać czasu na tworzenie grafiku. Dzieje się to automatycznie. Co więcej, nie musisz wykonywać żmudnych telefonów w celu uzyskania potwierdzenia od klientów. System rezerwacji dla kręgielni został tak stworzony, aby przypomnienia były wysyłane automatycznie, co umożliwia bieżące aktualizowanie grafiku.

2: Pobieranie opłat

Klientowi zależy na oszczędności czasu. Chce ograniczyć formalności na miejscu do zbędnego minimum. Program dla kręgielni wychodzi naprzeciw tym potrzebom. Umożliwia automatyczne pobieranie zadatków oraz pełnych opłat za rezerwację. Wspiera tym samym menedżera kręgielni w dbaniu o płynność finansową lokalu i zabezpieczeniu przed pustymi przebiegami (kiedy klient nie przyjdzie i nie odwoła rezerwacji).

3: Analizy ruchu

Praca menedżera kręgielni opiera się na analizie danych i statystykach. Bieżące badanie obłożenia torów względem dni tygodnia i godzin pozwala podejmować kluczowe decyzje na temat otwarcia lokalu, polityki cenowej, grafiku pracowników. Z systemem rezerwacji dla kręgielni dostęp do tego typu danych jest łatwiejszy niż kiedykolwiek, dzięki czemu efektywność zarządzania lokalem rośnie.

4: Kontrola pracy pracowników

Rezerwacja online w kręgielni w sposób automatyczny wpływa na tworzenie i bieżące aktualizowanie grafiku. Każdy z pracowników otrzymuje dostęp do systemu, dzięki czemu ma możliwość podglądu stopnia obłożenia torów. To z kolei determinuje elastyczne zarządzanie grafikiem i zadaniami pracowników. W czasie dużego obłożenia – koncentrują się głównie na obsłudze klienta, w czasie mniejszej aktywności – ich uwaga może zostać skierowana na realizację innych zadań.  Program dla kręgielni wspiera menedżera również w podejmowaniu decyzji odnośnie liczby potrzebnego personelu.

5: Raporty finansowe

Oczekiwania względem kręgielni są takie same jak względem każdego innego biznesu. Musi być dochodowa. Program dla kręgielni pozwala generować raporty finansowe, które wspierają menedżera lokalu w podejmowaniu strategicznych decyzji. Bez względu na to czy prowadzisz własny lokal czy działasz w ramach franszyzy, wiedza na temat kondycji finansowej będzie kluczowa.

Shape Shape
Laptop Shape
KREGIELNIA24

Na urządzeniach mobilnych

Twoja praca jest dynamiczna i wymagająca. Wiemy o tym, dlatego wszystkie możliwości systemu są dostępne na Twoim telefonie lub tablecie. Kregielnia24 jest zawsze pod ręką.

Utwórz darmowe konto

Zarządzanie kręgielnią w jednej intuicyjnej aplikacji.
Z K24 prowadzenie kręgielni będzie dużo łatwiejsze!

Umów się na 30 min prezentację już dziś